Pořádané akce

PLÁNOVANÉ AKCE

 

DEN S JEDNOROŽCEM

Zítra pořádáme akci pro děti a rodiče v Hostivařském lesoparku. Máte tak jedinečnou možnost nás poznat ještě před táborem. Kolem 15 hodin spadne pár kapek. Do té doby pršet nebude!⛅️☁️ Proto se nebojte se svými dětmi dorazit a jelikož naše akce začíná v 10:00, tak vše můžete opravdu zvládnout suchou nohou. Navíc kdo dorazí dříve, ten si dá čerstvou bagetu 🥖 a vynikající klobásu 🌭. Moc se na vás zítra těšíme!

Rádi bychom pozvali všechny rodiče a děti na DEN S JEDNOROŽCEM, který proběhne v sobotu 11. 5. 2019 v Hostivařském lesoparku v Praze. Na děti i rodiče bude čekat mnoho zajímavých stanovišť jako například: lukostřelba, lakros, přehazka, překážková dráha, ale také vyrábění, tvoření, stavění, deskové hry a mnoho dalšího. Děti čeká pestrý program a hezké ceny.

Akci pořádá náš neziskový spolek CENTRUM JEDNOROŽEC, z. s. a je pro všechny návštěvníky ZDARMA. Pro rodiče a děti máme připraveno malé občerstvení, které bude do vyčerpání zásob také pro všechny návštěvníky zcela zdarma. Náš spolek v létě pořádá i dětský tábor a plánuje se věnovat zájmovým výletům a kroužkům. A díky tomuto dni, máte možnost nás poznat a zažít zlomek našeho bohatého programu na vlastní kůži.

Budeme se na vás těšit v sobotu 11. 5. 2019 mezi 10 – 16h. Najdete nás na louce v Hostivařském lesoparku za lesní školkou. 

Pokud pojedete automobilem, můžete zaparkovat zde v ulici Řepčická. Od auta jste u nás za 3 minuty.

Pokud za námi přicestujete autobusem, vystupte na zastávce Řepčická. Stačí se postavit pod parkoviště Lidlu a jít stále rovně. Elektrické vedení vás k nám už dovede.

 

Partnerem akce je Bageterie Boulevard v Horních Měcholupech.

 

LETNÍ DĚTSKÝ TÁBOR

Pořádáme letní dětský tábor pro 50 dětí ve věku 6 – 15 let. Odjezd je soukromým autobusem z Prahy 4 – Hájí nebo můžete své dítě dopravit do tábořiště svým vozem. Máme pronajaté překrásné tábořiště s chatkami nedaleko Znojma u Vranovské přehrady. Děti budou v přírodě, najdou si nové kamarády, zažijí spoustu legrace a naučí se nové dovednosti.

 

Děti čeká 14 dní plných zábavy a bohatého programu. Soukromá okružní plavba parníkem, prohlídka zámku, kde se natáčela pohádka Nesmrtelná teta, bezva diskotéky, sportovní zážitky, vyrábění, dobrodružná a vtipná celotáborová hra, tak to je jen zlomek z našeho táborového programu.

Pokud chcete své dítě poslat na bezva tábor se zkušenými dospěláky, pročtěte si náš web a pak už jen stačí vyplnit krátkou PŘIHLÁŠKU.

chatky z venku

PROBĚHLÉ UDÁLOSTI

Na naší první zdařile uskutečněnou akci teprve čekáme 🙂