Jarní výlet 2022

Vhodné pro: děti 6 – 15 let
termín:
22. – 24.4. 2022 (přesný čas odjezdu a příjezdu Vám pošleme do e-mailu)
místo konání:
Skautská základna Mentaurov, Litoměřice
doprava:
vlakem z Prahy
cena: 2.200 Kč

Přihláška na výlet zde!

Popis akce:

Tábor je ještě daleko a děti už se nemohou dočkat až vyjedou do přírody a zažijí spoustu zážitků se svými kamarády? Nezoufejte, máme pro vás nabídku jarního výlet do Litoměřic!

Víkendový výlet bude provázet téma „TÁBORNÍKEM NA ZKOUŠKU“. Děti poznají nebo si s námi připomenou základní tábornické dovednosti. Budou se učit uzle, naučí se základy morseovky, připraví ohniště na táborák, a zablbnou si s ostatními. Společně si zahrajeme hry, které rádi hrajeme i na táboře. S dětmi si uvaříme a upečeme tradiční tábornické pokrmy a samozřejmě opečeme i špekáčky na ohni. Celou tuto výpravu podnikneme jak jinak než vlakem a ubytováni budeme v překrásné, plně vybavené skautské základně v panenské přírodě. Pokud už vás nebaví poslouchat, že všechno je nuda a neradi vidíte své dítě přilepené k tabletu, pošlete jej s námi na výlet, kde zažije tu pravou tábornickou zábavu i bez moderních technologií!

V ceně výletu je doprava, ubytování, strava 5x denně, pitný režim, materiál k programu a nejlepší instruktoři se zdravotnicí 😉

Další informace: Jakmile se bude výlet blížit, dostanete od nás všechny potřebné informace o odjezdu, co s sebou zabalit a budete mít od nás všechny informace ucelené a včas 😉 .