Cena

Celková cena tábora činí 7.000Kč včetně všeho.

Rezervační nevratný poplatek ve výši 3.500 Kč odešlete prosím na náš účet č. 2801583233/2010, jakmile vyplníte přihlášku. Jako VS uvádějte své telefonní číslo. Tím jste své dítě úspěšně přihlásili a my s ním na táboře počítáme.

Doplatek ve výši 3.500 Kč uhraďte prosím na stejný účet č. 2801583233/2010 se stejným VS nejpozději do 31.5.2022.

Tento doplatek je vratný pouze za předpokladu, že se Vaše dítě nemůže tábora zúčastnit ze závažných zdravotních důvodů (je třeba nám poslat potvrzení od lékaře) a po prodiskutování záležitosti s hlavním vedoucím tábora, který vrácení doplatku může odsouhlasit. Nechceme se obohacovat na Vašich penězích, jde o to, že pro Vaše dítě máme většinou už vše nakoupeno a peníze jsou již proinvestovány. Proto jsme pro Vás připravili jasný přehled o navrácení doplatku, či jeho části na základě času zbývajícího do začátku tábora.

Vrátíme vám:

  • Celý doplatek 3500 Kč, odhlásíte-li dítě více než 90 dní před zahájením tábora,
  • 2000 Kč, odhlásíte-li dítě 89 – 60 dní před zahájením tábora,
  • 1500 Kč, odhlásíte-li dítě 59 – 30 dní před zahájením tábora,
  • 0 Kč, odhlásíte-li dítě 29 a méně dní před zahájením tábora.

Budete-li po vyplnění přihlášky chtít zaplatit kompletní částku 7.000 Kč, je to možné.

Naše cena se od minulého roku zvýšila o 500Kč. Proč? Vzhledem k růstu cen energií, služeb, zboží jsme bohužel i my nuceni navýšit cenu za náš tábor. Chceme totiž i nadále poskytovat dětem nezapomenutelné léto bez kompromisů. Co se mění je to, že u autobusu se nebude vybírat (kromě dobrovolného kapesného dětí) žádná hotovost na celodenní výlet. Částka za výlet je již v ceně tábora, kterou platíte převodem na náš účet.

Výši kapesného doma řádně promyslete. Není třeba dětem dávat s sebou zbytečně moc peněz. Ideální kapesné na 14 dní se podle nás pohybuje mezi 200 – 400 Kč. Děti mají všechno zajištěné. A nákupní možnosti budou mít vzhledem k opatřením minimální.

Kapesné může mít dítě po celou dobu tábora u sebe, ale neneseme za něj odpovědnost. Také je možné kapesné předat u autobusu vedoucím (v nezalepené obálce nadepsané „KAPESNÉ“ a celým jménem dítěte) a to bude uloženo v táborovém trezoru a dětem k dispozici vždy, když si řeknou svému vedoucímu.

Zdá se vám náš tábor drahý? Pravda je, že nejsme určitě nejlevnější tábor. A ani nechceme být. Poskytujeme dětem bohatý program, zkušené vedoucí, skvělé tábořiště, spolehlivého dopravce, profesionální zdravotnické služby a vynikající kuchyň, která vaří od základu. My, dospěláci, jezdíme do jednoho na tábory zadarmo. Všechny finance, které zaplatíte jdou zpět do vašich dětí. Vše něco stojí a my jsme pro vás rozpočítali cenu položkově **.

** Tato kalkulace je pouze orientační, ceny za jednotlivé položky se mohou lišit.

Všimli jste si, že v rozpočtu není žádné políčko ZISK nebo například investice? Tábor je soubor lidí, kteří poskytují službu za pomocí mnoha dalších služeb a zboží. To, co byste už vy (rodiče) nezaplatili se snažíme shánět pomocí sponzorských darů. Každou takovou pomoc jenom uvítáme. Více na stránce Partneři.