Informace o letním táboře

CELOTÁBOROVÁ HRA OSADNÍCI

Chceš se stát úspěšným osadníkem a vybudovat slavnou kolonii? Získávej suroviny, obchoduj a zakládej stavby. Vymýšlej strategii, spolupracuj s dalšími osadníky, nebo postav silnou obranu. Podaří se ti vybudovat, řídit a ubránit prosperující osadu? Pojď do toho s námi!

Pro rok 2021, konkrétně 17.7.-31.7., jsme se rozhodli zvětšit kapacitu tábora, proto se přesouváme do tábořiště, které nám toto dovolí.

Provozujeme tábor, který se koná nedaleko Plzně. Odjíždíme soukromým autobusem z Prahy, nebo k nám můžete dítě přivést svým vozem.

Tábořiště, které si pronajímáme se nachází v překrásné přírodě v těsné blízkosti lesů, je prostorné, oplocené, dobře orientované a rozvrstvené. Nachází se v něm fotbalové hřiště, hřiště na basketbal, velká louka na hraní her, velké ohniště, klubovna, společenská místnost a mnoho dalšího. Koupaliště je v docházkové vzdálenosti.

V tábořišti jsou děti ubytovány v prostorných čtyřlůžkových dřevěných chatkách, které do nové sezóny 2021 projdou i postupnou rekonstrukcí (nové schody, matrace apod.). Každá chatka je vybavena nábytkem k uložení věcí. V samostatných budovách jsou pak umývárny a WC.

Stravují se v prostorné jídelně, kuchyň je v tábořišti skvěle vybavená a řešená podle všech hygienických norem. Náš kuchařský personál kuchyň promění v super kuchyň, kde se vaří jen ty nejlepší jídla a to poctivě a od základu.

Jelikož většinu dětí vytáhneme od tabletů a počítačů, počítáme s tím, že přijdou také drobné úrazy. Pro tyto případy máme plně vybavenou ošetřovnu, kde bude ordinovat zkušená zdravotní sestra z dětské pohotovosti, kterou jen tak nic nezaskočí a k dispozici bude mít i dvoupokojové lázně pro případ bebíčka, které si zaslouží klid.


Telefonní signál máme po celém tábořišti, ale neočekávejte, že bychom drželi telefon neustále v ruce. Děti mít telefon stejně nesmí a ani vedoucí netráví svůj čas telefonováním, ale hraním si s Vašimi ratolestmi. Pokud budete chtít potěšit své děti, napište jim dopis nebo pohled. Můžete poslat i balík s malým množstvím něčeho na zub. Pokud budete hlavní vedoucí chtít něco akutního, napište SMS a bude Vám odpovězeno v nejbližší možné době. Na druhou stranu my Vás budeme informovat o dění v táboře na našem Facebooku, který určitě sledujte. Kromě toho Vám děti také napíší pohled či dopis, když je vybavíte vším potřebným. Kam poslat korespondenci najdete v kontaktech na našem webu.

Děti na úvod čeká spousta seznamovacích her, při kterých navážou první kamarádství. Neminou je ani logické, sportovní, zábavné a kolektivní hry všeho druhu. Program, který Vaše děti čeká je barvitý a každý den je na co se těšit.

Při přípravě a realizaci našeho programu dbáme na bezpečnost Vašich dětí s ohledem na to, aby něco zažily, naučily se něco nového, ale hlavně, aby se bavily!


Naši dospěláci většinu her připravují v souladu s tím, jak se hry mají hrát. Ano, i hry mají nejen svá pravidla, ale i postup. Začátek her doprovázíme úvodní scénkou s tematickými kostýmy. A hlavně si ze sebe umíme udělat legraci. Když se děti smějí, odvádíme dobrou práci. Na druhou stranu si umíme zjednat respekt a udržovat tak nastavená pravidla.

Celkově s námi pojede 90 dětí, které budou rozděleni do 7 oddílů. Pokud si přejete kamarády nebo sourozence dát do stejného oddílu, napište nám do poznámky v přihlášce. Pokusíme se vyhovět, ale nic neslibujeme. Holky a kluci spí na chatkách odděleně.Každopádně 10-14 dětí na 2 dospěláky je opravdu luxus. Díky tak malému počtu dětí v oddíle se jim vedoucí i praktikant můžou plně věnovat, hrát s nimi hry, dbát na jejich zdraví a bezpečnost, kontrolovat a zajišťovat pravidelnou hygienu a být na 14 dní mámou, tátou, kamarádkou či kamarádem.

Tak už neváhejte a nečekejte na to, až náš tábor bude obsazený. Vyplňte online přihlášku.