Informace o letním tábořeJsme táborem, který podporuje české tradice a zálesáctví. Pokud hledáte Youtube nebo Minecraft tak musíte jinam. Pokud ale chcete, aby se Vaše dítě naučilo na táboře uzlovačky, morseovku, přežití v přírodě, utvářet kamarádské vztahy, uklízet po sobě, pravidelně jíst a pít, pokud chcete, aby si Vaše dítě užilo dobrodružné prázdniny plné zážitků z přírody a vyblblo se u skvělých her, pak jste na té správné adrese a čtěte dál.

Provozujeme tábor, který se koná nedaleko Vranovské přehrady u Znojma. Odjíždíme soukromým autobusem z Prahy, nebo k nám můžete dítě přivést svým vozem.

Pro rok 2020 jsme se rozhodli zvětšit kapacitu tábora, proto se přesouváme do tábořiště, které nám toto dovolí.


Tábořiště, které si pronajímáme, je obklopeno lesem a nedaleko, přesto v bezpečné vzdálenosti od nás, je zátoka Vranovské přehrady, kde se plánujeme koupat a také využívat loď, která nás dopraví na druhou stranu přehrady, kde se nachází pláž s tobogánem.

V tábořišti jsou děti ubytovány ve čtyřlůžkových dřevěných chatkách s palandami.

Stravují se v prostorné jídelně ,kuchyň je v tábořišti skvěle vybavená a řešená podle všech hygienických norem. Náš kuchařský personál kuchyň promění v super kuchyň, kde se vaří jen ty nejlepší jídla a to poctivě a od základu.

Jelikož většinu dětí vytáhneme od tabletů a počítačů, počítáme s tím, že přijdou také drobné úrazy. Pro tyto případy máme plně vybavenou ošetřovnu, kde bude ordinovat zkušená zdravotní sestra z dětské pohotovosti, kterou jen tak nic nezaskočí a k dispozici bude mít i dvoupokojové lázně pro případ bebíčka, které si zaslouží klid.Na rozdíl od minulého roku sice máme telefonní signál po celém tábořišti, ale neočekávejte, že bychom drželi telefon neustále v ruce. Děti mít telefon stejně nesmí a ani vedoucí netráví svůj čas telefonováním, ale hraním si s Vašimi ratolestmi. Pokud budete chtít potěšit své děti, napište jim dopis nebo pohled. Můžete poslat i balík s malým množstvím něčeho na zub. Pokud budete hlavní vedoucí chtít něco akutního, napište SMS a bude Vám odpovězeno v nejbližší možné době. Na druhou stranu my vás budeme informovat o dění v táboře na našem Facebooku, který určitě sledujte. Kromě toho vám děti také napíší pohled či dopis, když je vybavíte vším potřebným.  Kam poslat korespondenci najdete v kontaktech na našem webu.

Děti na úvod čeká spousta seznamovacích her, při kterých navážou první kamarádství. Neminou je ani logické, sportovní, zábavné a kolektivní hry všeho druhu. Program, které vaše děti čeká je barvitý a každý den je na co se těšit.

Při přípravě a realizaci našeho programu dbáme na bezpečnost vašich dětí s ohledem na to, aby něco zažily, naučily se něco nového, ale hlavně, aby se bavily!


Naši dospěláci většinu her připravují v souladu s tím, jak se hry mají hrát. Ano i hry mají nejen svá pravidla, ale i postup. Začátek her doprovázíme úvodní scénkou s tematickými kostýmy. A hlavně si ze sebe umíme udělat legraci. Když se děti smějí, odvádíme dobrou práci. Na druhou stranu si umíme zjednat respekt a udržovat tak pravidla a patřičnou kázeň.

Jelikož je náš program tábora opravdu nabitý, přijímáme na tábor jen zdravé děti. Jakkoliv to zní divně, jde o to, že dítě nesmí mít žádnou indispozici, která by mu neumožňovala věnovat se naplno táborovým aktivitám. Brzdilo by tak celý náš program a my nejsme na takové děti dostatečně vybaveni.

Celkově s námi pojede 90 dětí, které budou rozděleni do 7 oddílů. Pokud si přejete kamarády nebo sourozence dát do stejného oddílu, napište nám do poznámky v přihlášce. Pokusíme se vyhovět, ale nic neslibujeme. Holky a kluci spí na chatkách odděleně. Takže bratra se sestrou neubytujeme v jedné chatce.Každopádně 10-14 dětí na 1-2 dospěláky je opravdu luxus. Díky tak malému počtu dětí v oddíle se jim vedoucí, případně i praktikant může plně věnovat, hrát s nimi hry, dbát na jejich zdraví a bezpečnost, kontrolovat a zajišťovat pravidelnou hygienu a být na 14 dní mámou, tátou, kamarádkou či kamarádem jak se patří.

Na náš tábor děti neodkládáte, abyste mohli chodit do práce a měl se o ně kdo starat. Když s námi dítě pošlete, zajistíte mu tak opravdový letní zážitek a další rok bude chtít jet znovu.

Tak už neváhejte a nečekejte na to až náš tábor bude obsazený. Vyplňte online přihlášku.