Kariéra

Kdo jsme?

Táborům se většina z nás věnuje mnoho let a jsme nejen dobrovolníky, ale i přáteli a v průběhu roku spolu trávíme čas při nejedné zajímavé aktivitě. Nabízíme tedy nejen letní tábor, ale i fajn partu 🙂 Pořádáme 14 denní letní tábor, jehož přípravám se věnujeme přes půl roku, aby opravdu stál za to! 🙂

Koho hledáme?

Praktikant

Je Ti více než 16 let, máš dobrý vztah k dětem, jsi kolektivní, máš rád zábavu, dobrodružství, nebojíš se výzev a nejsi žádný lenoch? Tak to ti nabídneme nejen strávit čas v letním měsíci se skvělou partou lidí, ale i spoustu zážitků a obrovské množství zkušeností, které rádi rozdáváme.

Máš zkušenosti? Nebo jsi jen přemýšlel o tom, že bys něco takového třeba chtěl zkusit? Neboj se ozvat…třeba čekáme přesně na Tebe a garantujeme Ti, že to, co mezi námi najdeš, se tu nedá vypsat na „inzerát“. Tak to zkus – budeme se těšit 😉!

Kuchař

Do naší plně vybavené kuchyně (plynové sporáky, konvektomat, gastro pánve, ohřívací vana) už nám chybí jen profi kuchař s chutí vařit pro 120 strávníků 🙂 V týmu již máme druhého kuchaře, který s námi pojede potřetí a letos by se rád zhostil role pomocného kuchaře a nákupčího.

Nabízíme odměnu 20.000,-Kč a fajn partu, která bude ráda za společné večery u táboráku a když je čas a chuť, můžeš se zapojit při programu u dětí 🙂

Pomocník do kuchyně

Do týmu kuchyně hledáme ještě druhého pomocníka, který bude mít na starosti přípravné práce, úklid a pomoc kuchaři.

Protože si uvědomujeme, že v kuchyni je to dřina, i za tuto pozici nabízíme odměnu, a to 5.000Kč.

Chceš mít super zážitky, nabírat zkušenosti, hrát si, smát se?

Chceš se podílet se na přípravě a realizaci tábora?

Chceš získat partu kamarádů, se kterými budeš trávit několik víkendů během roku a 14 dní v létě?

Chceš jet na letní tábor v roli praktikanta, vedoucího nebo kuchaře?

Chceš se stát jedním z nás? Chceš se stát také JEDNOROŽCEM 🙂 ?

Pokud jsou tvé odpovědi ANO!!! Tak nám napiš něco o sobě, dej nám na sebe kontakt a my se ti ozveme. Ideálně se osobně potkáme a povíme si možnosti případné spolupráce.

Napiš nám!

Nelíbí se ti kontaktní formulář? Napiš na mail: jakub@taboryjednorozec.cz nebo katerina@taboryjednorozec.cz!